Jak powstało Planets?

Jako Life Architect od ponad 7 lat zajmujemy się edukacją
i rozwojem osobistym dla młodzieży i dorosłych.

Lata doświadczeń pozwoliły nam dojść do bardzo ważnego wniosku - większości problemów, z którymi przychodzą do nas ludzie, można zapobiec. Aby to zrobić, musimy zacząć uczyć nasze dzieci inteligencji emocjonalnej, samodzielnego myślenia
i wielu innych umiejętności będących podstawą świadomego
i szczęśliwego życia.

Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć Planets - roczny cykl cotygodniowych warsztatów dla dzieci, których celem jest wspieranie dzieci w emocjonalnym i psychicznym rozwoju. Do współpracy zaprosiliśmy psychologów i pedagogów, którzy są świetni w tym co robią i którzy uwielbiają pracę z dzieci.

Wspólnie wypełniamy lukę w obecnym systemie szkolnictwa
i dostarczamy dzieciom edukacji, której naprawdę potrzebują.

Naszą misją jest wspieranie dzieci w emocjonalnym
i psychicznym rozwoju, tak aby mogły prowadzić świadome
i szczęśliwe życie.
Nasze cele:
Michał Pasterski
Założyciel Planets i opiekun merytoryczny
Od 10 lat zgłębia i praktykuje psychologię. Od 2 lat działa na rzecz edukacji. Jest autorem czytanego przez milion osób rocznie bloga o edukacji i rozwoju osobistym Michalpasterski.pl. Jest założycielem Life Architect, Planets i Fundacji Świadoma Edukacja. Do 2040 roku chce rozpowszechnić opracowany przez siebie model szkoły na całym świecie.
Zuzanna Sentkowska
Zarządzanie projektem i wsparcie rodziców
Psycholog, trener rozwoju osobistego, coach. Uwielbia rozmawiać i pracować z ludźmi, odkrywać razem z nimi, co w nich najlepsze oraz obserwować jak rozkwitają. Inicjatorka kobiecych spotkań "Włącz się do gry". Wyrosła na książkach Astrid Lindgren i do dziś została molem książkowym. Fascynuje ją świat, przyroda, Hiszpania i łapanie chwili.

Miejsce warsztatów

Warsztaty Planets odbywają się w miejscach przeznaczonych dla dzieci. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci i ciekawa przestrzeń, która pobudza kreatywność.

Warszawa
Dokładna lokalizacja warsztatów w Warszawie zostanie ustalona na podstawie preferencji rodziców, którzy zgłosili swoje dzieci na zajęcia. Proponowane miejsca zostaną podane na początku lutego. Poniżej znajdują się przykładowe miejsca, w których do tej pory prowadziliśmy warsztaty Planets.
 • Klubokawiarnia “Badet”
  Stanisława Lentza 35
  02-956 Wilanów
 • Klubokawiarnia "Kółko i krzyżyk"
  ul. Rydygiera 17/U2
  01-793 Żoliborz
 • Poradnia "Ananasy"
  ul. Marszałkowska 140/106
  00-001 Śródmieście
Poznań
 • Fundacja Jeden Uniwersytet
  ul. Ogrodowa 4/3
  61-820 Poznań